Menu:
FOTO - książka


Nasza fotoksiążka 
robi wrażenie
nawet na naszej konkurencji...O nas

Jesteśmy firmą z długimi i pięknymi tradycjami. Z dokumentowaniem ślubnych uroczystości mamy do czynienia ponad 20 lat. Fotografowaliśmy i filmowaliśmy wiele ślubów, dlatego wiemy, że nigdy nie ma dwóch takich samych uroczystości. Każdą Młodą Parę traktujemy indywidualnie, taktownie i z należytą starannością, bo przecież Oni są tego dnia najważniejsi i najpiękniejsi.

My tylko staramy się pomóc im zapamiętać te ulotne chwile...

 
Zawsze przywiązywaliśmy wagę do rangi uroczystości dostosowując się do nich nie tylko właściwym strojem i zachowaniem, ale także aktywnością i kreatywnością, których rezultaty muszą sięgać najwyższych poziomów. Skromnym tego dowodem jest nieoceniona pamięć naszych Klientów rekomendujących wciąż i nieustannie naszą firmę swoim znajomym i rodzinom. I o tę pamięć tak naprawdę nam chodzi...

Działamy na terenie Lublina i okolic. Dojeżdżamy do 50 km gratisowo. Służymy swoim doświadczeniem i chętnie dzielimy się nim z naszymi Klientami podpowiadając najlepsze rozwiązania. Zależy nam na tym, aby Młodzi oraz ich najbliżsi wypadli tego dnia jak najlepiej nie tylko w obiektywach kamer i aparatów fotograficznych.

Specjalizujemy się co prawda w obsłudze ślubów, ale zrealizujemy każde komercyjne zamówienie. Wykonamy np. serwis fotograficzny do galerii stron internetowych lub zdjęcia i filmy reklamowe.

Mamy duże doświadczenie w obsłudze uroczystości komunijnych i studniówkowych, a także w fotografii prasowej. Posiadamy zezwolenie Kurii na dokumentowanie ślubów w kościołach.

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem filmowym i fotograficznym. Mamy do dyspozycji najlepsze w Lublinie studio (Czechów), do którego przyjeżdżają Klienci z różnych stron regionu. Data i godzina sesji są dokładnie analizowane i uzgadniane z wyprzedzeniem.
Nasza firma przygotowana jest także pod każdym względem do obsługi Rodaków pracujących aktualnie poza granicami kraju. Formalności związane z zamówieniem realizujemy bezproblemowo poprzez internet. Między innymi dlatego nasze priorytety są następujące:

 

  • najwyższa jakość i profesjonalizm
  • krótkie terminy realizacji
  • przyjazne ceny