Menu:
FOTO - książka


Nasza fotoksiążka 
robi wrażenie
nawet na naszej konkurencji...Co robimy

W naszej ofercie jest kompleksowa obsługa fotograficzna i filmowa od A do Z. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od błogosławieństwa do tradycyjnego krojenia tortu. Rejestrujemy wszystkie ważne chwile, aby potem wyselekcjonować te najważniejsze. Preferujemy pełną ofertę, ponieważ zdecydowanie lepiej jest obsługiwać ważne uroczystości jedną, zgraną ekipą.
Ostateczny kształt albumu fotograficznego i filmu zależy od Państwa zamówienia, sugestii i potrzeb. Przy pełnej opcji dodajemy piękny album foto.

Realizujemy również zamówienia na Foto-książkę, wykonaną w nowoczesnej technologii i coraz bardziej popularną wśród Młodych Par.

Taka pamiątka robi wrażenie nawet na naszej konkurencji.


Film zawiera czołówkę (do uzgodnienia), wszystkie najważniejsze sytuacje oraz skrót z całości, doskonale przyjmowany przez babcie, ciocie i nie tylko... . Klienci otrzymują trzy komplety płyt DVD (film) oraz płytę CD z pozostałymi zdjęciami. Dbamy o to, by zagwarantować atrakcyjne terminy realizacji: w przypadku zdjęć - 7 dni, filmu - 21 dni. Nie komentujemy umów realizowanych przez niektóre firmy w czasie 2-8 miesięcy. Nie przyjmujemy 2 czy więcej zleceń (!) na ten sam termin i nie "montujemy" filmów w ciągu 1 dnia (!), ponieważ wiemy, że jest to niemożliwe i nieuczciwe wobec Klientów.

Co prawda specjalizujemy się w dokumentowaniu ślubów, ale chętnie przyjmiemy zlecenia na zdjęcia reklamowe, reportażowe i inne.

Proszę pamiętać, że zamawiając usługę w naszej firmie zamawiacie coś więcej niż w innych ofertach. Jesteśmy ufni, że to COŚ widać w naszych produktach i postawie wobec Klientów.

 

Agencja Filmowa i Fotograficzna
FOTOREPORTER